Zhongchuang Technology Group Limited
LinkAV - A / V'nizi kablosuz olarak bağlayın!

15 yılı aşkın süredir Kablosuz İletime Odaklanma!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerIP Ağ Bağlantısı

Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü

Sertifika
iyi kalite HD Kablosuz Verici satış için
iyi kalite HD Kablosuz Verici satış için
Her şey iyi gidiyor, örnek testler çok başarılı.

—— Anton

Kaliteli ve hızlı cevap!

—— Vinitcha.Ki

Sipariş onaylandı, sizi inşallah görüyoruz.

—— ALİ ŞAHİN

Geçen Eylül'den sizden sipariş verdikten sonra, işbirliğimizi genişletmek istiyoruz, lütfen bana HD çözümü için verin

—— Moonsoo Parkı

Yakında tekrar şirketinizle sipariş vermeyi dört gözle bekliyorum.

—— Omskariyaz

Merhaba Lara: Bugün paketi aldım ... teşekkürler, harika görünüyor! Seninle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Gary

—— Gary

Lütfen bize PI gönderin ve teslimatı bize bildirin.

—— Lee chan

Ben sohbet şimdi

Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü

Çin Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi
Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü Tedarikçi

Büyük resim :  Manpack / UGV / Robotik IP Ağ Düğümü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM
Sertifika: CE
Model numarası: LKAV-3711

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 2
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 10-20 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Paypal
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Frekans: 300MHz-1.5 GHz Kanal bant genişliği: 5M / 10M / 20M (ayarlanabilir)
Güç iletimi: 33dBm Modülasyon Türü: BPSK / QPSK / 16-QAM (kendi kendine uyum)
Dijital Hassasiyet: 93dBm @ 5MHz İletim hızı: 70Mbps'ye kadar
Gecikme: 10 ms (Düğümden Düğüme)

Giriş
LKAV-3711, çoklu senaryolara uyan çok esnek bir Mesh ağ düğümüdür, arkada taşınabilir veya tripod sabitlemeli bir röle olarak kullanılabilir veya sabit noktalara monte edilebilir ve hareketli araçlarda, gemilerde, robotlarda kullanılabilir , insansız hava araçları ve insansız gemiler. Tek tuşla her zaman ve her yerde açılabilir, konfigürasyon veya parametre değiştirmeye gerek yoktur.

LKAV-3510 çok noktaya yayın ağ düğümü, geniş kapsama alanı, güçlü kırınım yeteneği, yüksek iletim hızı ve kendi tanımladığı güvenlik şifrelemesiyle karmaşık bir ortamda IP ağları üzerinden video, ses ve veri sinyalleri iletebilir. Ağ sadece PTP iletişimi için değil, aynı zamanda merkezsiz çok sekmeli geçici ağ için de uygundur. Her mesh düğümü 32 düğüme kadar erişebilir. Çalışma ortamına ve düğüm sayısına göre, LKAV-3510 70Mbps'ye kadar verim, iletim mesafesi çoklu atlama ile genişletilebilir. Mesh kendi kendini düzenleyen / kendi kendini iyileştiren özellikler, yüksek kaliteli görüntü ve acil durum iletişimi ile hareket gözetimi için çok uygun olmasını sağlar. Gerçek zamanlı ve hızlı iletişim ve birleşik koordinasyon ve komuta oluşturmak için Kamu Güvenliği, Silahlı Polis, Yangın Kontrolü, Sivil Hava Savunma, Askeri, EOD Robot ve UGV'ye uygulanabilir.

Özellikleri

  • Altyapısız, kendini yapılandırma ve kendi kendini iyileştirme
  • 300MHz-1.5GHz özelleştirilebilir frekans (varsayılan 1.4GHz)
  • 70Mbps'ye kadar yüksek bant genişliği
  • İletim aralığı 1-2km NLOS ve 10-20km LOS
  • 9 atlamaya kadar ve en az 32 düğümü destekler
  • Tam şeffaf IP veri iletimi
  • İki yönlü interkomu destekler
  • WIFI erişimi ile
  • Güçlü anti-parazit ve kırınım kabiliyeti
  • Yüksek güvenlik ve güvenilirlik


Şartname

İletim Özellikleri
Sıklık 300MHz-1.5GHz (varsayılan 1.4GHz)
Kanal bant genişliği 5M / 10M / 20M (ayarlanabilir)
İletim Gücü 33dBm (Maks.)
Modülasyon Türü BPSK / QPSK / 16-QAM (kendi kendine uyum)
FEC 1/2, 2/3, 3/4, 5/6
Dijital Hassasiyet 93dBm @ 5MHz (Maks.)
Aktarım hızı 70Mbps'ye kadar
Ağ Özelliği 9 atlama ve 32 düğümden az olmamak
Veri Özellikleri
Video girişi

HDMI: 1080p / 1080i / 720p / 720i… (Mod uyarlamalı)
AV: 720x480 / 60i (NTSC), 720x576 / 50i (PAL) (Mod uyarlamalı)

Video sıkıştırma H.264
RF Arayüzü TNC F * 2, SMA F * 2
Ethernet Arayüzü Lemo 9-Pin dişi
İnterkom Arayüzü Lemo 7-Pin dişi
Sinyal Göstergesi 1x LED çift renkli (Yeşil / Kırmızı)
Şifreleme 256 bit AES (ayarlı şifre desteği)
elektriksel özellikler
Çalışma Gerilimi DC 16.8V
Çalışma akımı ≤1.32A
Güç tüketimi ≤21W
Fiziksel özellikler
Ağırlık .21,2 kg (batarya ile)
boyutlar 265 * 90 * 40mm
IP Sınıfı IP66
Saklama derecesi. -40 ℃ ~ 65 ℃
Çalışma Sıcaklığı. -20 ℃ ~ 55 ℃


MANET sistemi, altyapı ihtiyacını önlemek için diğerlerini röle olarak kullanan rasgele cihaz çiftleri arasında ses, veri ve video akışı sağlama yeteneği sağlaması gereken bir mobil (veya geçici olarak durağan) cihaz grubudur.
Aşağıdakiler de dahil olmak üzere sağlam MANET yeteneği sağlamak için kullanılan birçok teknik vardır:


Kendi Kendini Şekillendirme / Kendi Kendini Onarma, MANET sistemlerinin önemli bir özelliğidir. Gerçek bir ağda, radyolar herhangi bir zamanda ağa katılabilir veya ağdan ayrılabilir ve ağ, düğümler birbirine göre hareket ettikçe topolojisini sürekli olarak uyarlar. Bu, merkezi olmayan bir mimariyi, ağın kontrolünü yönetmek için gerekli merkezi “ana” hub radyoların bulunmaması anlamına gelir ve bir veya daha fazla düğüm kaybolduğunda bile iletişim devam edecektir.


Link Adaptation , her telsizin, iletişim kurduğu diğer radyoların her birinin bağlantılarının veri hızını ve sağlamlığını en üst düzeye çıkarmak için iletim parametrelerini (takımyıldız, FEC kodlama ve MIMO teknikleri) en uygun şekilde yapılandırma yeteneğidir. Belirli bir radyo, 50 Mbps'nin üzerinde bir veri hızı kullanarak radyo ile başka bir kapanışla iletişim kurabilirken, daha uzaktaki bir radyoya sağlam bir bağlantı sağlamak için sadece 2 Mbps'lik bir hız kullanır. Bunlar, 50Mbps'lik bir patlama kullanmanın, çok daha düşük bir oranlı veri akışı için bile çok yararlı olduğu paket patlama hızlarıdır, çünkü ağdaki diğer düğümlerin kullanması için serbest kanal yayın süresini bırakır. Yüksek potansiyel veri patlama hızlarına sahip olmak önemlidir, çünkü daha kısa bağlantılar için daha az yayın süresi tüketilirse, uzak bağlantılarda daha yavaş ve daha sağlam modülasyon ve kodlama kullanmak için daha fazla zaman kalır.


Uyarlanabilir Yönlendirme , belirli bir tel çifti arasında bir veri akışının gönderilmesi gerektiğinde hangi potansiyel röle yollarının kullanılacağını belirleyen bir mekanizmadır. Potansiyel röleler olarak mevcut olan tüm radyoları dinamik olarak uyarlayarak ve röle radyolarının kaybına karşı dirençli olarak kendi kendini oluşturan kendini iyileştirme işlevselliğini desteklemesi gerekir. Ayrıca, bir veri akışı için en uygun rotayı belirlemek için ağdan akan diğer verilerin yanı sıra ağ içindeki her bağlantının dinamik kapasitesinin de dikkate alınması gerektiğinden bağlantı adaptasyonu ile birlikte çalışması gerekir. Bu sorun karmaşıktır ve tüm radyoların içinden geçen veri trafiği ve her birinden diğer komşu düğümlere bağlantı kapasitesi hakkında bilgi paylaşmasını gerektirir. Bu bilgi paylaşımı akıllıca bir şekilde gerçekleştirilmelidir, böylelikle mevcut değerli ağ üretimini çok fazla tüketmez.


Şeffaf IP Ağı , mobil radyoların her birine herhangi bir sayıda standart bilgisayar, IP video kamera veya diğer cihazların bağlanabileceği ve tıpkı tüm cihazların kablolu Ethernet ile tek bir ofiste olduğu gibi ağ ağı üzerinden iletişim kurabileceği anlamına gelir. Bunun MANET içinde gerçekleştirilmesinin farklı yolları vardır. En esnekliği ve kullanım kolaylığını sağlamak için en iyi seçim, tüm MANET ağının tek bir Katman 2 ağ anahtarıymış gibi görünmesini sağlamaktır. Bu, IP adresleri veya diğer ayarlar yeniden yapılandırılmadan, basit bir Ethernet anahtarında birlikte çalışan bir grup IP tabanlı cihazın MANET radyolarına bağlanabileceği ve yeni kablosuz mobilite özgürlüğü ile işlemlere devam edebileceği anlamına gelir.


Çok Noktaya Yayın Trafiği , MANET sistemleri için bir dizi benzersiz zorluk sunar. Temel kablolu Katman 2 anahtarlarında uygulanan çok noktaya yayın desteği, diğer tüm bağlantı noktalarında bir bağlantı noktasına gelen çok noktaya yayın paketlerini çoğaltmaktır. Örneğin, bir IP video kamera bir bağlantı noktasına bağlıysa, videoyu çok noktaya yayın olarak etiketlenen paketleri kullanarak gönderir. Daha sonra anahtarın diğer bağlantı noktalarından birine bağlanan bilgisayarlar kablosuz video akışına dokunabilir. Bu basit yöntem, Katman 2 anahtarı olarak işlev gören bir kablosuz ağda çok iyi çalışmadığı ortaya çıkar, çünkü ağdaki birçok cihazın belirli bir çok noktaya yayın görmesi gerekmeyebilir ve çok noktaya yayını tüm cihazlara körü körüne gönderir, böylece kablosuz ağ gereksiz yere. Daha gelişmiş MANET sistemleri manuel ve / veya otomatik optimizasyona izin vererek çok noktaya yayın iletimini yalnızca belirli bir çok noktaya yayın akışına ihtiyaç duyan cihazlarla sınırlar.


Çok Kanallı Ağlar , bir ağın tek bir Katman 2 anahtarının tak ve çalıştır işlevselliğini sağlarken, bir ağda birden çok RF kanalı veya hatta birden fazla frekans bandı kullanmasına izin veren bazı MANET sistemlerinin gelişmiş bir yeteneğidir. Bunun kullanışlılığına basit bir örnek, askerlerin bir frekansta çalışan telsizlere sahip olduğu, ancak araçların sadece bu frekansta değil aynı zamanda farklı bir banttaki radyolara sahip olduğu bir senaryo olabilir. Bu ek bant, araçlar arasında yüksek hızlı bir “omurga” katmanı sağlamak için daha yüksek güçte veya daha yüksek kazançlı antenlerle olabilir. Herhangi bir askerin telsiz cihazı, diğer herhangi bir askerin telsiziyle havadan iletişim kurabilir, ancak farklı bir frekanstaki ikincil katman, asker frekansı üzerindeki tıkanıklığı azaltabilir ve ağın kapsadığı alana yükselebilir.
Tüm bu MANET ağ özellikleri, en son teknolojiye sahip 3G / 4G ağ iletişimi tarafından sunulana benzer, ancak kalıcı kablosuz altyapının bulunmadığı kritik iş operasyonel senaryolarında güçlü yüksek hızlı bağlantı sağlamak için bir araya gelir.

İletişim bilgileri
Zhongchuang Technology Group Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8613714176982

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)