aboutus

Şirket profili

2005 yılında kurulan LinkAV, özel hizmet (OEM) sağlamak için bir grup profesyonel mühendis ile birlikte COFDM, IP MESH ve 4G-LTE serilerini içeren mobil kablosuz video / veri iletim sistemlerini tasarlamaya ve üretmeye adamıştır.LinkAV, polisten / ordudan sıradan vatandaşlara, İHA'dan UGV / Robotlara, petrol sahasından ormana, denizaşırı ülkelerden Çin ana karasına kadar çok çeşitli, yüksek talepkar bir müşteri tabanına hizmet vermektedir.

LinkAV, yenilikçi kablosuz iletişim ve bilgi sistemlerinin Çin'in önde gelen üreticisidir (OEM).Gelişmiş veri bağlantı sistemlerimiz, insansız kara araçları (UGV'ler), insansız hava araçları (Dronlar, İHA'lar) ve insansız yüzey araçları (USV'ler) gibi taktik insansız sistemlerdeki kritik iletişimler için idealdir ve her şeyden önce taşınabilirlik ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Gerçek zamanlı mikrodalga iletiminde lider olan LinkAV, Shenzhen Güvenlik ve Koruma Endüstrisi Derneği'nin İcra Direktörü olan Shenzhen Yazılım Endüstrisi Derneği'nin üyesidir.Şirketin hem sektör lideri ürünler hem de önde gelen müşteri hizmetleri konusundaki itibarı, LinkAV'ı pazar liderlerinden biri ve başlıca aday olarak belirlemiştir.Gerçek zamanlı yüksek kaliteli video ve veri çözümleri sağlayan kablosuz iletim uzmanları olarak tanınmaktan gurur duyuyoruz.

LinkAV çözümleri, profesyonel yayın uygulamaları veya kritik görev sistemleri için gereken güvenilirlikten ödün vermeden müşterilere esneklik sağlar, müşterilerin dijital içeriklerini ihtiyaç duydukları her yerde hızlı ve kolay bir şekilde teslim etmelerini sağlar - ister bir ses sahnesinde, bir ağ operasyon merkezinde veya ister ilk müdahale ekiplerinde Kriz bölgesindeki alan.

İş İlkemiz

Dürüstlük temelli, önce müşteri!

 

Temel Avantajımız

Kişiye özel hizmet.(OEM / ODM)

 

Görevimiz

İnsanların felaket ve beklenmedik olaylarla daha sakin bir şekilde yüzleşmelerine yardımcı olmak için güvenilir mobil kablosuz iletim ekipmanları yapın.

 

Vizyonumuz

Dünyanın en iyi ÜÇ mobil kablosuz iletim ekipmanı sağlayıcılarından biri olmak.

 

Temel değerlerimiz

nBunu Gerçekleştirmek

nYüksek Standartlara Sahip

Geçmiş

Şirket kilometre taşı:

Ağustos 2005, Shenzhen, Çin'de kuruldu.

Shenzhen Civilization Enterprise olarak sıralanan Aralık 2010'da ISO 9000: 2001 sertifikası alındı.

Temmuz, 2012, Pekin, Şangay ve Hainan kentinde 3 şube genişletti.

Aralık, 2014, CE sertifikaları aldı, yıllık satış 21 milyon RMB'ye ulaştı.

Ağustos, 2015, kablosuz vericinin patent tasarımı ve ISO 9001: 2008 sertifikası aldı.

Kasım, 2016, “Shenzhen Yüksek Teknoloji Şirketi” olarak ödüllendirildi, yıllık satışlar 30 milyon RMB'ye ulaştı.

Aralık 2017, Shenzhen Tsinghua Üniversitesi Taktik Robot Akıllı İletişim Araştırma Enstitüsü'nü kurdu ve Kamu Güvenliği Bakanlığı tarafından “Yeraltı bina acil durum iletişim teknolojisi araştırma ve ekipman geliştirme” için bilim ve teknoloji başarısı olarak ödüllendirildi.

Mar, 2018, GJB9001-2009 Silah ve Ekipman Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası aldı.

Yıl 2019, gelişiyoruz ...

Bu gelişme yıllarında, LinkAV hiçbir zaman ürünlerin kalitesi ve hizmetleriyle mükemmele ulaşmak için uğraşmadı. 2014 yılında büyük bir yatırım gerçekleştirmesiyle 8 milyondan fazla yıllık satış gerçekleştirdik. Ürünler hem iç pazarda hem de denizaşırı pazarda satıldı.

2015 yılında kendi markamız olan hizmetlerimizi sunmaya başladık, kendi markamız LinkAV, transmisyon cihazlarına ileri teknoloji ürünü ÜCRETSİZ yazılımları sunmak için büyük bir farkındalıkla doğdu. O zaman Zhongchuang Tech artık yerel bir şirket değil, kalitesi ve hizmetleriyle kanıtlanmış uluslararası bir marka.

Her zaman olduğu gibi tüm tutkusu ile LinkAV, FIVE-STAR SERVICE ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak için çaba gösterecektir.

Artık yurtdışı pazarımız, İngilizce ve İspanyolca olarak SIFIR iletişim engelleriyle size kaliteli bir hizmet sunuyor. Geliştirme süresinden sonra, COFDM süper mini patentli İHA kablosuz video vericimizi yaklaşık 100 g olarak sonlandırdık. Tecrübeli olmak ve dinamik olmak, kartal gibi uçmak için kanatlarımız.

LinkAV - AV'nizi kablosuz olarak bağlayın!

Hizmet

Neden LinkAV?

 

Uygun maliyetli, Yenilik, Zamanında teslimat, Bir Yıl Garanti!

 

İş Kapsamı: MANET IP Mesh, COFDM, 4G-LTE kablosuz bağlantı gereksinimleri.
 

Ürün Uygulama: Devlet video gözetimi, Askeri komuta, İHA, Madencilik, Orman Yangını Önleme, Petrol Sızıntısı İzleme, Video Gözetimi, Güvenlik Sistemi ve Kablosuz Komut Terminalleri, Sivil Önleme için Kablosuz Koruma,

 

LinkAV, Onvif ve RTSP gibi protokoller temel alınarak geliştirilmiştir ve LinkAV'ın, fiber ve internet bağlantılarıyla daha iyi bir entegrasyon için Dahua, Hikvision gibi farklı markaları desteklemesini sağlar.

 

ZTE, Jiangsu Kamu Güvenliği Bürosu, İç Moğol Yangınla Mücadele Grubu, Hunan Orman Yangını Önleme Ofisi, SMT (ABD) ve Taktik Elektronik (ABD) ve RF Revizyonu (Güney Kore) gibi müşterilere hizmet verdik.

 

 

Ekibimiz

Aşkı Yemek:

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Gordon Gong
Tel : 0086 15817349508
Faks : 86-755-83735058
Kalan karakter(20/3000)